Aktualnoci

Osoby właśnie planujące założenie własnej firmy, które zdecydowały sie na skorzystanie z naszych usług będą mogły skorzystać z naszej pomocy przy rejestracji działalności gospodarczej. Wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty na podstawie przedstawionych nam danych i złożymy je w odpowiednich urzędach. Oczywiście to wszystko gratis !!! 

Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, lub chcą poznać szczegóły naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub informacje poprzez pocztę elektroniczną w celu umówienia spotkania w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie na terenie Olsztyna.

Kontakt:
517-467-517
biuro@fiskus.biz.pl

Podając nam swoje dane wyrażasz zgodę na:

- przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 z dnia 27.04.2016 r., w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo żądania dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, uzupełniania, wydania kopii przetwarzania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz ich usunięcia. Administratorem danych osobowych jest Fiskus Sp. z o.o.. z siedzibą w Olsztynie, ul. Wilczyńskiego 25E/011. Jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z prawem – przysługuje Państwu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

oraz

- przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 z dnia 27.04.2016 r., w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo żądania dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, uzupełniania, wydania kopii przetwarzania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest Fiskus Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie 10-686, ul. Wilczyńskiego 25E/011 . Jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z prawem – przysługuje Państwu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Klauzula Informacyjna RODO

2007 © Copyright by Biuro Rachunkowe Fiskus